W piątek, 19 czerwca, odbyła się Msza św., podczas której ks. Proboszcz, razem z kolegami kursowymi, świętowali 27 rocznicę święceń kapłańskich.
19 czerwca 2026
W piątek, 19 czerwca, odbyła się Msza św., podczas której ks. Proboszcz, razem z kolegami kursowymi, świętowali 27 rocznicę święceń kapłańskich.