Po trawie, po wodzie, po drodze...

10 maja 2025

W sobotni majowy dzień prawie 50-osobowa grupa udała się wspólnie na Kanał Elbląski i do Gietrzwałdu. Na elbląskich pochylniach podziwialiśmy konstrukcje zbudowaną ponad 150 lat temu oraz mogliśmy ciszyć się wspólnym radosnym czasem. Po rejsie (trochę po trawie, a trochę po wodzie) udaliśmy się do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, by w maryjnym miesiącu pokłonić się Matce Boga w miejscu, gdzie Ona sama ukazała się dzieciom gietrzwałdzkim. Dzień zakończyliśmy pobytem w Gdańsku. 

Ładowanie…

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
97 0.059380054473877