25 lat kapłaństwa Ks. Mateusza

23 czerwca 2024

W niedzielę, 23 czerwca, Ks. Proboszcz Mateusz dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa, które przyjął z rąk Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego 19 czerwca 1999 roku. Razem z Ks. Mateuszem świętowała naszą wspólnota parafialna oraz licznie przybyli goście. Wspólne świętowanie rozpoczęła msza święta o g. 12.00, w czasie której homilię wygłosił Ks. Kanonik Marcin Nowak, proboszcz Parafii MB Nieustającej Pomocy w Juracie i kolega rocznikowy Ks. Mateusza. Na koniec Eucharystii nie zabrakło życzeń składanych przez przedstawicieli różnych środowisk naszej wspólnoty parafialnej. 

Po mszy świętej radosne świętowanie przeniosło się do ogrodu plebanii, gdzie na przybyłych gości czekały kulinarne przysmaki, a dla dzieci dodatkowo atrakcje rozrywkowe. 

O g. 15.00 na scenie przygotowanej przy kościele rozpoczął się dwugodzinny koncert prowadzony przez Weronikę Korthals i Zespół muzyczny "Bogu chwała", który był prawdziwym uwielbieniem Boga za dar sakramentu święceń i kapłaństwa Ks. Mateusza. 

Ks. Proboszczowi Mateuszowi życzymy wszelkiego dobra!

Ładowanie…

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
92 0.079387903213501