Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na 29. Niedzielę zwykłą - 17.10.2021 r.
  1. Dzisiaj Słowo Boże głosi ks. Przemysław Kalicki – proboszcz parafii w Przejazdowie – kolekta przeznaczona jest na pomoc w budowie kościoła.
  2. Dziękujemy za ofiary na rzecz Fundacji Jana Pawła II w kwocie 1212 zł.
  3. Dzisiaj spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: o godz. 18.00 msza święta, a po niej katecheza
  4. Zbiórka dla ministrantów w środę po mszy świętej o godz. 18.00.
  5. W piątek 22 października obchodzimy wspomnienie Św. Jana Pawła II – zapraszamy na różaniec i mszę świętą w tym dniu.
  6. Pielgrzymi udający się do Lichenia spotykają się w sobotę najpóźniej o godz. 5.20 przy kościele. Powrót około godz. 23.00. Na trasie przewidziany jest posiłek obiadowy i prowiant kolacyjny.
  7. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych – prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek.
  8. U ministrantów do nabycia „Głos Michała Archanioła” i „Gość Niedzielny”. W biurze parafialnym kalendarze rolników w cenie 30 zł. U ministrantów zabrać można kartki na wypominki, które będziemy odmawiać w miesiącu listopadzie na zakończenie mszy świętych.
  9. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy również osoby wyznaczone spośród kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  10. Dziękujemy 128 rodzinom za ofiary na rzecz bocznych ołtarzy, podstaw pod feretrony i prace na cmentarzu.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Faustynę nienarodzone dziecko i śp. Kazimierza Klebba lat 86 z Kłanina. R.I.P.