Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę zwykłą - 07.07.2019 r.
 1. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 12.00 modlimy się razem z Bractwem Brewiarza Świętego. Spotkania różańcowe w Połchówku i w Starzyńskim Dworze.
   
 2. Jutro gościć będziemy na półkoloniach dzieci i młodzież wraz z opiekunami z parafii Chrystusa Króla z Wejherowa.
   
 3. W sobotę kolejne czuwanie fatimskie, ofiarowane w intencji mieszkańców Połchówka. O godz. 17.30 różaniec fatimski, następnie msza święta  i procesja wokół kościoła ze świecami.
   
 4. W związku z pilną potrzebą wyposażenia wieży, strychu i dachu kościoła w alarm przeciwpożarowy prosimy o dalsze składanie ofiar na ten cel, jednocześnie dziękujemy rodzinom które do tej pory złożyły datek na tę inwestycję. Bóg zapałać.
   
 5. W najbliższym czasie:
  • 20 lipca (sobota) o godz. 15.00 w Starzyńskim Dworze msza święta odpustowa ku czci Św. Benedykta, a następnie festyn na placu wiejskim,
  • 21 lipca (niedziela) pielgrzymka rowerowa na odpust MB Szkaplerznej w Swarzewie.
    
 6. U ministrantów dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego" oraz "Głosu Michała Archanioła".
   
 7. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Połchówko domy po prawej stronie w kierunku na Świecino, a o sprzątanie kościoła w sobotę po mszy rannej prosimy mieszkańców Sulicic Wioska i Majątek.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • czwartek, 15 sierpień 2019
  Dyspensa na piątek – 16 sierpnia 2019

  Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 16 sierpnia br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 • środa, 19 czerwiec 2019
  Dyspensa na piątek – 21 czerwca 2019

  Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 21 czerwca br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 • piątek, 22 luty 2019
  Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

  Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.