Start Intencje mszalne Intencje mszalne na IV Tydzień Wielkiego Postu - 14.03.2021 r.

Poniedziałek, 15 marca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Mąż Alfred Pliński
  • 18:00 Starzyno
    • + Stanisław Derc, rodzice z obojga stron.

Wtorek, 16 marca 2021 r.

• 07:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla mamy Eryki w 75-te urodziny
  • 18:00 Starzyno
    • + Siostra Zofia Rohde, siostra Mirosława Robakowska, Bruno Rohde, ks. Bogdan Pulczyński

Środa, 17 marca 2021 r.

• W intencji parafian
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • O zdrowie w rodzinie
    • + Rodzice Wanda i Leon Mach, teściowie Gertruda i Michał Cyskowscy (r. śm.)
    • + Mąż Jerzy, brat Jerzy
    • + Zygmunt Gojk (dn. ur.)
    • + Ojciec Franciszek Kloske
    • + Brat Marian Dettlaff (dn. ur.)
    • + Rodzice Marta i Jan Kunc, bracia i szwagrowie
  • 18:00  Nowenna Starzyno
    • Do Matki Bożej o zdrowie w rodzinie
    • Do Patrona Św. Józefa o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków męskiej róży
    • + Maria i Juliusz Gren
    • + Rodzice chrzestni Gertruda Ferra i Kazimierz Kreft
    • + Stefan Dettlaff
    • + Jan (r. śm.) i Leonia Hebel
    • + Alojzy Maciejewski (m-c po śmierci)
    • + Ojciec Józef Mach (r. śm.), brat Andrzej
    • + Ojciec i dziadek Józef Gaffke

Czwartek, 18 marca 2021 r.

• + Matka Aniela Labudda
    • + Jadwiga Muttke

Piątek, 19 marca 2021 r. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

• + Ojciec Józef Kromlicki i Józef Groen
  • 17:00 Starzyno
    • + Jadwiga i Stefan Kohnke, Maria i Gracjan Zielke, Paweł Dettlaff
  • 18:00 Starzyno
    • + Stanisława Labudda (r. śm.)

Sobota, 20 marca 2021 r.

• + Teresa i Józef Bednarek
  • 18:00 Starzyno
    • + Józef Bizewski (1 r. śm.)

Niedziela, 21 marca 2021 r. V Niedziela Wielkopostna

• + Siostra Jadwiga, chrześniak Andrzej Piwiński