Start Intencje mszalne Intencje mszalne na XXIII Tydzień zwykły - 06.09.2020 r.

Poniedziałek, 7 września 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Witold i Eugenia Albertin (r. śm.)
  • 18:00 Starzyno
    • + Magdalena Marciniak (r. śm.), rodzice Aniela i Jan, brat Stanisław Marciniak, Maria i Paweł Rathenow

Wtorek, 8 września 2020 r. Święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny

• W intencji parafian
  • 18:00 Starzyno
    • + Rafał Sluzewski (r. śm.)

Środa, 9 września 2020 r.

• + Babcia Cecylia Muza
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • + Ojciec Czesław Kownatke (r. śm.)
    • + Adam Mielewczyk (dn. ur.)
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Katarzyny i Krzysztofa
    • + Magdalena Ciesielska (dn. ur.)
    • + Brat Adam Benarek (r. śm.)
    • + Regina, Zygmunt, Andrzej i Jacek Minga, Jan Kunc
    • + Elżbieta Labudda (r. śm.)
    • + Rodzice Maria i Jan Bychawscy, teściowie Janina i Józef Rathnau, dziadkowie z obojga stron
    • + Dusze w czyśćcu cierpiące
    • + Łukasz Grabowski (dn. ur.)

Czwartek, 10 września 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Ks. Biskup Andrzej Śliwiński, Włodzimierz Ebertowski, Władysław Żakowski.
    • + Syn Błażej Lantowski, ojciec Zdzisław Lantowski

Piątek, 11 września 2020 r.

• W intencji parafian
  • 17:00 Werblinia
    • Do Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy Marii Piontke w 70-te urodziny
    • + Rodzice Anna i Józef Stromscy, Walerian i Maria Damps
  • 18:30 Starzyno
    • + Kazimierz Tarnowski (1 r. śm.)

Sobota, 12 września 2020 r.

• + Syn Krzysztof Skrzypkowski
  • 15:00 Starzyno, Msza ślubna
    • Anna Wensierska i Bartosz Budzisz
    • + Teściowie Jan i Magdalena Kromliccy