Start Intencje mszalne Intencje mszalne na IX Tydzień zwykły - 31.05.2020 r.

Poniedziałek, 1 czerwca 2020 r. Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

• 07:00 Starzyno
    • + Brygida i Franciszek Rutha, Maria i Augustyn Karsznia
  • 18:00 Starzyno
    • + Hildegarda, Anna i Józef Muza.

Wtorek, 2 czerwca 2020 r.

• O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Alicji
    • + Eugeniusz Bartkowski

Środa, 3 czerwca 2020 r. Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

• + Rodzice Marta i Józef Semmerling, z rodziny
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • + Mąż Jan Rompca i brat Jan
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • + Matka Wanda Białk (dn. ur.)
    • + Helena Dawidowska (r. śm. i dn. matki)
    • + Krzysztof Skrzypkowski (intencja do sołtysa)
    • + Tata Zygmunt Kamiński
    • + Rodzice Gertruda i Józef Ferra oraz bracia
    • + Mąż Jan Grubba (dn. ur.)
    • + Rodzice Tekla i Michał Dettlaff, dziadkowie z obojga stron, Albin, Zygmunt, Irena i Leon
    • + Małgorzata Miotke (m-c po śmierci)
    • + Józef Sluzewski (m-c po śmierci)

Czwartek, 4 czerwca 2020 r. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

• + Brunon i Łukasz Licau
  • 18:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w 18-te urodziny Amelii

Piątek, 5 czerwca 2020 r. Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

• + Klara i Józef Dettlaff, brat Jerzy
  • 17:00 Starzyno
    • + Brat Tadeusz Dettlaff (dn. ur.)
    • + Rodzice Jan i Teresa Szweda, z rodziny Szweda

Sobota, 6 czerwca 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Paweł i Aniela Muttke, bracia Zbigniew i Franciszek, bratowa Jadwiga, Janina i Józef Rathnau, szwagier Jerzy
    • + Rodzice Jan i Magdalena Kromliccy

Niedziela, 7 czerwca 2020 r. Uroczystość Najświętszej Trójcy