Start Intencje mszalne Intencje mszalne na VII Tydzień Wielkanocny - 24.05.2020 r.

Poniedziałek, 25 maja 2020 r.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Gertruda i Józef Groen
  • 18:00 Starzyno
    • + Bronisława Haske (25 gr.)

Wtorek, 26 maja 2020 r. Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Dzień Matki

• 07:00 Starzyno
    • + Bronisława Haske (26 gr.)
    • + Mąż Jan Wyszecki, rodzice Rutha, brat Leonard

Środa, 27 maja 2020 r.

• + Jan Kirkowski
  • 17:00 Nowenna Werblinia
    • + Janina (r. śm.) i Michał Domnik, Wiktoria i Leon Szornak, Franciszka Kos
    • + Rodzice Adam i Maria Milewczyk, rodzeństwo Józef, Franciszek, Leon i Anna + Rodzice Teresa i Juliusz Dominik, siostra Elżbieta
    • + Matka Jadwiga, Eryka i ojciec Józef
  • 18:00 Nowenna Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny w rocznicę ślubu
    • + Bogdan (2 r. śm.), Stanisław (31 r. śm.), Kamila i Adam Zdebscy, dziadkowie z obojga stron
    • + Bronisława Haske (27 gr.)
    • + Brunon (dn. ur.) i Andrzej Karsznia
    • + Helena Dawidowska (r. śm. i dn. matki)
    • + Rodzice Agnieszka (r. śm.) i Bernard Kromliccy
    • + Matka Katarzyna Klebba
    • + Wiktoria Gorczyńska
    • + Monika Maj (2 r. śm.), z rodziny Maj, Liss, Lademann i Błaszczyk
    • + Łucja Bohl (od mieszkańców ul. Lipowej)
    • + Bronisław Obercich, Franciszka i Józef Derc, siostra Zofia, brat Leopold, Jan i Halina Derc

Czwartek, 28 maja 2020 r.

• + Mąż Alfred Pliński
  • 18:00 Starzyno
    • + Bronisława Haske (28 gr.)

Piątek, 29 maja 2020 r. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

• 07:00 Starzyno
    • + Bronisława Haske (29 gr.)
  • 17:00 Starzyno
    • + Małgorzata Miotke (od nauczycieli ze Starzyna)
    • + Syn Rafał Sluzewski

Sobota, 30 maja 2020 r.

• + Gabriela i Erwin Zaczek
  • 14:00 Starzyno
    • Msza ślubna: Sebastian Dawidowski i Paulina Sachariasz
  • 17:00 Starzyno
    • O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla rodziny w 50-tą rocznicę ślubu p. Teresy i Stanisława Kreft
  • 18:00 Starzyno
    • + Bronisława Haske (30 gr.)

Niedziela, 31 maja 2020 r. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

• + Rodzice Cecylia i Stefan Turczyn, siostra Regina, Henryk Block