Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 29.12.2019r.

Poniedziałek, 30 grudnia 2019r.

• 07:00 Starzyno
    • + Do MB w pewnej intencji.
    • + Paweł Buja.

Wtorek, 31 grudnia 2019r. Św. Sylwester.

• 07:00 Starzyno
    • + Zofia i Paweł Muttka, Błażej Lantowski.
  • 08:30 Werblinia
    • + Rodzice chrzestni Bronisława Hintzke, Franciszek Dettlaff, Eryka Kunc i Michał Zielke
  • 18:00 Starzyno
    • + Zofia Rohde (15 r. śm.), ks. Bogdan Pulczyński.

Środa, 1 stycznia 2020r. MARYJA – BOŻA RODZICIELKA.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Augustyn Bullmann, bracia Jerzy, Stefan, Paweł i Jan, Bronisława i Edmund Syldatk.
    • + Z rodziny Bober.
  • 10:00 Starzyno
    • + Ojciec Zbigniewe Kromlicki (dn. ur.).
  • 12:00 Starzyno
    • + Rodzice Tekla i Augustyn Drzeżdżon, brat Franciszek.
  • 18:00 Starzyno
    • + Krystyna Buja (1 gr.).

Czwartek, 2 stycznia 2020r. Św. Bazyli i Grzegorz.

• 07:00 Starzyno
    • + Krystyna Buja (2 gr.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Dora i Aniela Rompa, Magdalena i Stanisław Michniak.

Piątek, 3 stycznia 2020r.

• 07:00 Starzyno
    • + Krystyna Buja (3 gr.).
  • 17:00 Werblinia
    • + Otylia, Pelagia i Józef Byczke
  • 18:00 Starzyno
    • + Franciszka i Feliks Adrian, Magdalena Marciniak, brat Feliks.

Sobota, 4 stycznia 2020r.

• 07:00 Starzyno
    • + Ojciec Andrzej Bednarek, Kamil Czosnyka (dn. ur. i r. śm.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Krystyna Buja (4 gr.).

Niedziela, 5 stycznia 2020r. II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim.

• 07:00 Starzyno
    • + Jan, Franciszek Adrian, Franciszek, Elżbieta, Jan, Anna, Gerard, Alfons, Apolonia i ks. Bogdan Pulczyńscy.
  • 08:30 Werblinia
    • + Rodzice Wiktoria i Jan Zielke, bracia Benedykt, Jan, Michał i Stanisław.
  • 10:00 Starzyno
    • + Marek Preiss.
  • 12:00 Starzyno
    • + Krystyna Buja (5 gr.).
  • 15:00 Starzyński Dwór
    • + Jan Grabowski, Helena i Michał Kirkowscy.
    • + Stanisława Labudda.