Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 22.12.2019r.

Poniedziałek, 23 grudnia 2019r. Św. Wiktoria.

• + Alfred Pliński.
  • 17:00 Werblinia
    • + Antoni Radtke (dn. ur.), Jan Mazajło
  • 18:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Franciszek Marszewscy, matka Florentyna, ojciec Kazimierz.

Wtorek, 24 grudnia 2019r. WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Aniela i Paweł Muttke, brat Zbigniew, Janina i Józef Rathnau, Irena i Arnold Kupscy.
  • 20:30 Starzyński Dwór
    • + Helena i Leon Ferra, Otylia i Jan Samel, Eryka i Stefan
  • 22:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Augustyn Bullmann, bracia Jerzy, Stefan, Paweł i Jan, Bronisława Syldatk
  • 23:00 Werblinia
    • + Józef Goyke, Maria i Jan Lesnau
  • 24:00 Starzyno
    • W intencji parafian.

Środa, 25 grudnia 2019r. BOŻE NARODZENIE.

• 07:00 Starzyno
    • + Mąż i ojciec Jan Pipka.
  • 08:30 Werblinia
    • + Ojciec Jan, bracia Grzegorz i Czesław.
  • 10:00 Starzyno
    • + Z rodziny Wysockich i Ciskowskich.
  • 12:00 Starzyno
    • + Stefan Dettlaff (r. śm.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Rodzice Stefan i Stanisława Kromliccy, dziadków Kromlickich, Dąbrownych, brat Paweł.

Czwartek, 26 grudnia 2019r. II ŚWIĘTO / ŚW. SZCZEPAN.

• + Zygmunt Zielke.
  • 08:30 Werblinia
    • + Mąż, ojciec i dziadek Jan, rodzice z obojga stron, rodzice chrzestni, brat Brunon.
  • 10:00 Starzyno
    • + Hildegarda, Anna i Józef Muza.
  • 12:00 Starzyno
    • + Franciszek (dn. ur.) i Brygida Rutha, Aniela i Brunon (r. śm.), Jan Hirth.
  • 18:00 Starzyno
    • + Mąż Jan Wyszecki, teściowie Elżbieta i Jan.

Piątek, 27 grudnia 2019r. Św. Jan Apostoł.

• + Jan Elwart.
  • 18:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł. w dniu urodzin dla Andrzeja Nowak.

Sobota, 28 grudnia 2019r. Młodziankowie Męczennicy.

• 07:00 Starzyno
    • + Józef i Anna Niezgoda, Irena Maciejewska.
  • 17:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł. w 50-tą rocznicę ślubu dla rodziców p. Marii i Pawła Hebel.
  • 18:00 Starzyno
    • + Magdalena Dudek (r. śm.).

Niedziela, 29 grudnia 2019r. Św. Rodzina.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Gertruda i Józef Groen.
  • 08:30 Werblinia
    • + Jan (dn. ur.) i Joanna Skwiercz.
  • 10:00 Starzyno
    • + Helena i Franciszek Muza, Brygida i Jan Fleming.
  • 12:00 Starzyno
    • + Rodzice Anna i Stefan Lieske.
    • + Roman Samel.