Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 28.07.2019r.

Poniedziałek, 29 lipca 2019r. Św. Marta.

• 07:00 Starzyno
    • + Mariola Pupp (29 gr.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Magdalena i Michał Skrzypkowscy.

Wtorek, 30 lipca 2019r.

• 07:00 Starzyno
    • + Mariola Pupp (30 gr.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Jan Adrian (r. śm.), brat Franciszek.

Środa, 31 lipca 2019r. Św. Ignacy Loyola.

• 07:00 Starzyno
    • O zdrowie i Boże bł. dla członkiń Straży Honorowej NSPJ.
  • 17:00 Werblinia
    • NOWENNA
    • NOWENNA

Czwartek, 1 sierpnia 2019r. Św. Alfons Maria.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice chrzestni Anna i Franciszek, Eryka Kunc, Jan Szornak.
  • 18:00 Starzyno
    • + Hildegarda Muza, Joanna i Albert Tuszer.

Piątek, 2 sierpnia 2019r.

• 07:00 Starzyno
    • + Rodzice Aniela i Brunon Hirth, brat Jan, Wanda Hebel.
  • 16:30 Werblinia
    • + Ks. Biskup Andrzej Śliwiński, ks. Włodzimierz Ebertowski, ks. Władysław Żakowski.
  • 18:00 Starzyno
    • O Boże bł. i zdrowie dla Klaudii w 18-te urodziny.

Sobota, 3 sierpnia 2019r.

• 07:00 Starzyno
    • + Klemens (dn. ur.) i Magdalena Kunc, Roman Wegner.
  • 18:00 Starzyno
    • + Rodzice Róża i Michał Dominik.

Niedziela, 4 sierpnia 2019r. XVIII Niedziela Zwykła.

• 07:00 Starzyno
    • + Jan, Franciszek Adrian, Franciszek, Elżbieta, Jan, Anna, Gerard, Alfons, Apolonia i ks. Bogdan Pulczyńscy.
  • 08:30 Werblinia
    • Dziękczynna o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
  • 10:00 Starzyno
    • + Mąż i ojciec Roman Parchem (r. śm.).
  • 12:00 Starzyno
    • + Matka Jadwiga Lietzau (dn. ur.).
  • 18:00 Starzyno
    • + Rodzice Jan i Magdalena Kromliccy, dziadkowie Kromliccy i Laga, z rodziny Kromlickich
  • 20:00 Starzyński Dwór
    • + Helena i Brunon Grabowscy, Zygmunt Trepczyk.