Start Intencje mszalne Intencje mszalne na Niedzielę - 09.06.2019r.

Poniedziałek, 10 czerwca 2019r. NMP MATKA KOŚCIOŁA.

• 10:00 Starzyno
    • + Alfred Pliński.
  • 17:00 Werblinia
    • + Antoni Radtke (r. śm.)
  • 18:00 Starzyno
    • Do MB z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla ks. Jana w dn. ur. – (intencja od parafian).

Wtorek, 11 czerwca 2019r. Św. Barnaba.

• 07:00 Starzyno
    • + Zofia i Paweł Muttka, wnuk Błażej.
  • 18:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla syna Marka w dn. ur.

Środa, 12 czerwca 2019r. 108 Męczenników.

• 07:00 Starzyno
    • + Dziadek Józef (r. śm.).
  • 17:00 Werblinia
    • NOWENNA
    • NOWENNA

Czwartek, 13 czerwca 2019r. Św. Antoni z Padwy.

• 07:00 Starzyno
    • + Bronisław Kasina (10 r. śm.).
  • 18:00 Starzyno
    • Do Św. Antoniego z prośbą o potrzebne łaski dla mieszkańców Parszkowa i  o zdrowie i Boże bł. dla. ks. Jana.

Piątek, 14 czerwca 2019r. Św. Michał Kozal.

• 07:00 Starzyno
    • + Paweł i Krystyna Buja.
  • 18:00 Starzyno
    • + Antoni (r. śm.) i Tekla Poglettke, brat Roman.

Sobota, 15 czerwca 2019r. Bł. Jolanta.

• 07:00 Starzyno
    • W intencji parafian.
  • 17:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla rodziny w 25-tą rocznicę ślubu p. Mirosława i Waldemar Zych
  • 18:00 Starzyno
    • + Ojciec Franciszek Drzeżdżon, brat Jan.

Niedziela, 16 czerwca 2019r. NAJŚWIĘTSZA TRÓJCA.

• 07:00 Starzyno
    • + Helena i Franciszek Muza, Brygida i Jan Fleming.
  • 08:30 Werblinia
    • + Ojciec Józef Goyke (dn. ur.).
  • 10:00 Starzyno
    • + Mąż Leon Laga, rodzice Helena i Jan Knopik, szwagier Jerzy i Józef Labudda.
  • 12:00 Starzyno
    • + Syn Andrzej, rodzice Karsznia i Marzejon.
  • 18:00 Starzyno
    • Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i zdrowie w 40-tą rocznicę ślubu p. Teresa i Andrzej Rathnau – (od syna Marcina z rodziną).