Start Intencje mszalne Intencje mszalne na 16.05 - 22.05.2022 r.

Poniedziałek, 16 maja 2022 r.  św. Andrzeja Boboli

07:00 + Ojciec Mieczysław Buja

18:00 + Maria Zielke

Wtorek, 17 maja 2022 r.

07:00 + Józef (r. śm.) i Bronisława Wegner

18:00 + Hildegarda Fleming

Środa, 18 maja 2022 r. św. Jana I, papieża

07:00 + Matka Aniela Labudda

17:00  NOWENNA WERBLINIA

+ Matka Wanda Mach (r. śm.) i mąż Jerzy Cyskowski (r. śm.)

+ Józef, Anna, Michał, Franciszek i Sebastian Goyke

18:00 NOWENNA STARZYNO

- O zdrowie dla Jakuba

- O zdrowie dla ks. Jana

+ Jerzy Kunc

+ Robert Leonarski (1 r. śm.)

+ Jan Rutha

+ Apolonia Kobierzyńska (r. śm.), z rodziny Kobierzyńskich, Pulczyńskich, ks. Bogdan

+ Jan, Agnieszka i Andrzej Drzeżdżon, Anna, Leon i Jan Białk

+ Helena (r. śm.) i Leon Ferra, Otylia i Jan Samel, Eryka i Stefan

+ Jan Białk

+ Leonia Hebel (r. śm.), Jan i Ewa Hebel

+ Paweł Dettlaff (dn. ur.)

+ Józef Dettlaff (r. śm.)

+ Helena i Władysław Hasse, Elżbieta Rohde

+ Juliusz Ewalt

+ Jan, Magdalena, Jan i Józef Glembin

Czwartek, 19 maja 2022 r.

07:00 + Leopold i Andrzej Dettlaff

18:00 + Magdalena i Michał Skrzypkowscy, z rodziny Marcińskich

Piątek, 20 maja 2022 r. św. Bernardyna ze Sieny

07:00 + Czesław Dampc (r. śm.)

16:00 + Agatka, Patryk i Angelika (r. śm.)

18:00 Bierzmowanie

Sobota, 21 maja 2022 r.

07:00 + Rodzice Maria i Jan Bychawscy, teściowie Janina i Józef Rathnau, dziadkowie z obojga stron, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Matka Maria (r. śm.), brat Józef, z rodziny Radtke i Trepczyk, rodzice chrzestni z obojga stron