Start Galeria zdjęć Pielgrzymka do Wejherowa

Co roku pielgrzymujemy do Wejherowa na odpust Trójcy Przenajświętszej. Odpust na Kalwarii Wejherowskiej ku czci Trójcy Świętej gromadzi tzw. pielgrzymów morskich, czyli z parafii Pucka i okolic oraz z Gdyni. Wierni pielgrzymowali do Wejherowa w sobotę, 15 czerwca. Dzień później odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem na Kalwarię Wejherowską, gdzie przy kościele Trzech Krzyży odprawiona została suma odpustowa.

Pokaż 
Czytania na dziś
Najnowsze
 • czwartek, 15 sierpień 2019
  Dyspensa na piątek – 16 sierpnia 2019

  Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 16 sierpnia br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 • środa, 19 czerwiec 2019
  Dyspensa na piątek – 21 czerwca 2019

  Arcybiskup Metropolita Gdański mając na uwadze dobro duchowe wiernych na podstawie kanonu 87 par. 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielił wszystkim osobom przebywającym w granicach Archidiecezji Gdańskiej 21 czerwca br. dyspensy od zachowania nakazanej w piątek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 • piątek, 22 luty 2019
  Zmarł ks. prał. Franciszek Cybula, kapelan z Belwederu

  Ks. Franciszek Cybula odszedł do domu Ojca w wieku 79 lat, w 52. roku kapłaństwa. Kapłan był m.in. kapelanem Lecha Wałęsy, prezydenta RP.