Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• Starzyno po mszy wieczornej (godz. 18.00) i procesji - w oktawie Bożego Ciała
  • Starzyno 17:45

Nabożeństwo różańcowe

przez cały październik, w dni powszednie

• Starzyno 17:30
  • Starzyński Dwór 18:00
  • Werblinia 18:00, a w dni kiedy odprawiana jest tam msza święta, pół godziny przed jej rozpoczęciem

Najnowsze w aktualnościach

• czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza

Poprosiliśmy ks. Tadeusza Semmerlinga, aby napisał kilka zdań do parafialnego biuletynu "Głos MIchała Archanioła", na temat swojej pracy w Brazylii. Dzisiaj publikujemy go na stronie wraz ze zdjęciami.

• sobota, 15 kwiecień 2017 16:34
    Koncert charytatywny "Życie cudem jest"

Parafia pw. Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbieniowy "Życie cudem jest", podczas, którego będą zbierane datki na rehabilitację dwójki chorych dzieci: Wiktorię Krzebietke i Tymoteusza Gojke.

• czwartek, 19 październik 2017 21:17
    Schola parafialna

• czwartek, 14 wrzesień 2017 23:57
    Wstydliwa cisza