Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

• Starzyno po mszy wieczornej (godz. 18.00) i procesji - w oktawie Bożego Ciała
  • Starzyno 17:45

Nabożeństwo różańcowe

przez cały październik, w dni powszednie

• Starzyno 17:30
  • Starzyński Dwór 18:00
  • Werblinia 18:00, a w dni kiedy odprawiana jest tam msza święta, pół godziny przed jej rozpoczęciem

Najnowsze w aktualnościach

• niedziela, 31 grudzień 2017
    Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017

Przełom roku kalendarzowego sprzyja podsumowaniom. My również chcielibyśmy przedstawić w pewnym skrócie streszczenie wydarzeń oraz uroczystości, jakie miały miejsce w naszej parafii w 2017 r. Miniony rok był przede wszystkim rokiem jubileuszy. Zacznijmy jednak od początku ...

• niedziela, 3 grudzień 2017
    Adwent - czas radosnego oczekiwania

Kolejny adwent w naszym życiu może budzić w nas rutynę, ale może też zrodzić pytanie. Oczekiwanie... na co? Raczej oczekiwanie... na Kogo?

• czwartek, 19 październik 2017
    Schola parafialna

W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholii. Chcemy poprzez śpiew realizować stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy (a kto fałszuję modli się trzy razy - to oczywiście żarcik).

• niedziela, 31 grudzień 2017
    Było, nie minęło... Podsumowanie roku 2017