Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkopostną - 18.02.2018r.
  1. Trwa Wielki Post. Drogi krzyżowe w piątki po mszy świętej o godz. 7.00, o 16.30 w Werblini,  o 17.30 i 19.00 w Starzynie. Gorzkie Żale w Starzynie o godz. 15.00, a w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. W biurze parafialnym nabyć, można paschaliki w cenie 10 zł.

2. W przyszłą niedzielę spotkanie po mszy o godz. 12.00 dla  dzieci pierwszokomunijnych. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 możliwość wybrania i zamówienia zaproszeń.

3. Ks. Arcybiskup Metropolita Sławoj Leszek Głódź udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii we wtorek 22 maja o godz. 18.00.

4. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w miesiącach lutym i marcu do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.

5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. W biurze parafialnym do nabycia książka autorstwa ks. Rafała.

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Cichej i Bukowej ze Starzyna a na sobotę po mszy porannej o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Spółdzielców i Polnej ze Starzyna. Od jutra do soboty z racji prac przy głównych drzwiach kościoła wchodzimy bocznym wejściem.
  • czwartek, 30 sierpień 2018
    Msza Święta w uroczystość MB Częstochowskiej

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w kościele uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej świątyni Msza Św. o godz. 13.00 sprawowana była pod przewodnictwem J.E. abp Sławoja Leszka Głódzia, zaś koncelebrowało ją kilkunastu kapłanów z dekanatu żarnowieckiego oraz inni „zaprzyjaźnieni” księża. Całość uroczystości była transmitowana na żywo przez TVP Polonia.

• poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.