Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkopostną - 18.02.2018r.
 1. Trwa Wielki Post. Drogi krzyżowe w piątki po mszy świętej o godz. 7.00, o 16.30 w Werblini,  o 17.30 i 19.00 w Starzynie. Gorzkie Żale w Starzynie o godz. 15.00, a w Werblini i w Starzyńskim Dworze przed mszami świętymi. W biurze parafialnym nabyć, można paschaliki w cenie 10 zł.
   
 2. W przyszłą niedzielę spotkanie po mszy o godz. 12.00 dla  dzieci pierwszokomunijnych. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 12.00 możliwość wybrania i zamówienia zaproszeń.
   
 3. Ks. Arcybiskup Metropolita Sławoj Leszek Głódź udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii we wtorek 22 maja o godz. 18.00.
   
 4. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w miesiącach lutym i marcu do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.
   
 5. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”. W biurze parafialnym do nabycia książka autorstwa ks. Rafała.
   
 6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Cichej i Bukowej ze Starzyna a na sobotę po mszy porannej o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Spółdzielców i Polnej ze Starzyna. Od jutra do soboty z racji prac przy głównych drzwiach kościoła wchodzimy bocznym wejściem.
Czytania na dziś
Najnowsze
 • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
  Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

  Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

 • czwartek, 15 marzec 2018
  Rekolekcje to dobry czas...

  W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

 • środa, 28 luty 2018
  Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

  Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.