Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą - 21.01.2018r.
  1. Dzisiaj w czasie mszy świętej o godz. 10.00 i 12.00 z repertuarem Bożonarodzeniowym i kaszubskim wystąpi Towarzystwo Śpiewacze im. Jana Trepczyka z Wejherowa.

2. Do czwartku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W przyszłą niedzielę w czasie mszy świętych o godz. 10.00 i 12.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.

4. Do nabycia Gość Niedzielny. U ministrantów -„Głos Michała Archanioła”.

5. W tym tygodniu plan kolędy jest następujący:
    • Poniedziałek – Starzyno ul. Nowa (od godz. 14.00), Krótka (od godz. 15.00), i Kościelna (od godz. 16.30),
    • Wtorek – kolędy dodatkowe (od godz. 14.00) – zgłoszenia w biurze parafialnym,

6. Dziękujemy za pamięć i troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła kandydatom do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu prosimy kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. Z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy śp. Renatę Szymańską, lat 74 z Sulicic.
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

• środa, 28 luty 2018
    Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.