Start Ogłoszenia parafialne Ogloszenia parafialne na XXXII Niedziele Zwykłą - 9-11-2014 r.
  1. Bóg zapłać za wszelką pomoc w czasie uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, za przyjęte komunie święte w oktawie i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w ubiegłą środę. Przy cmentarzu zebrano na rzecz Hospicjum w Pucku 2.664,99 zł.
  2. We wtorek Święto Niepodległości Polski – msze święte o godz. 7.00, 9.00 (Werblinia), 10.00, 17.30 i o 18.00 – prosimy o wywieszenie flag narodowych.
  3. 7-go grudnia we współpracy z Zespołem Szkół w Starzynie odbędą się tradycyjnie Mikołajki – serdecznie prosimy wszystkie rodziny o przynoszenie na plebanię słodyczy do dnia 4-go grudnia.
  4. Spotkania różańcowe dzisiaj w Kłaninie, w Werblini i w Starzynie.
  5. Osoby chcące włączyć się w odmawianie brewiarza świętego zapraszamy w niedzielę 15 minut przed mszą świętą o godz. 12.00.
    • III-cia: Michał Warras z Werblini i Karolina Klinkusz z Orla.
    • II-ga: Karol Wojciech Janowski ze Śliwic i Natalia Anna Bulczak z Radoszewa.
  7. Do nabycia Gość Niedzielny. U pana Leopolda nabyć można kalendarze z Ojcem Świętym Franciszkiem na przyszły rok w cenie 5 zł.
  8. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci, przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej.
  9. Dziękujemy za troskę o kaplice w Werblini i w Starzyńskim Dworze, za pamięć o krzyżach przydrożnych i kapliczkach. Dziękujemy za sprzątanie mieszkańcom Starzyna z ul. Cichej i Bukowej, a o sprzątanie kościoła, na godz. 7.30 w sobotę serdecznie prosimy mieszkańców Starzyna ul. Krótkiej i Kościelnej. Bóg zapłać 126 rodzinom za doroczne ofiary na rzecz dalszych prac inwestycyjnych i remontowych. W tym tygodniu zamontowany został elektroniczny rzutnik, wyświetlający teksty pieśni.
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018
    Śp. Ks. Bogdan Pulczyński

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2018 r., zmarł w 39. roku życia i 11. roku kapłaństwa, Ksiądz Bogdan Pulczyński, wikariusz parafii pw. św. Antoniego w Kosakowie, nasz parafianin.

• czwartek, 15 marzec 2018
    Rekolekcje to dobry czas...

W niedzielę, 18 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wiekopostne, które poprowadzi ks. Radosław Belling z Gdańska Matemblewa.

• środa, 28 luty 2018
    Wielki Post - udoskonalaniem, umacnianiem i uzdrawianiem relacji

Człowiek dojrzewa i rozwija się w relacji. Jakość relacji decyduje o wartości człowieka. Postęp techniczny sprawia, że człowiek tworzy sobie wirtualną rzeczywistość, gdzie ma tysiące wirtualnych znajomych, porozumiewanie często dokonuje się przez internet czy media społecznościowe. Coraz częstszym widokiem staje się obraz dwojga ludzi siedzącymi przy jednym stoliku, a pomimo tego jakby osobno – wpatrzeni w ekran swojego smartfona.